Susisiekite su mumis: (8 5) 276 93 36.
8 605 86 228
Kalvarijų g. 103-32, Vilnius , Rodyti žemėlapyje
Jūsų visada laukia jauki aplinka

Jūsų visada laukia jauki aplinka

Optimaliausi gydymo būdai

Optimaliausi gydymo būdai

Patarimai burnos higienai

Patarimai burnos higienos klausimais

Vietoje daromos rentgeno nuotraukos

Vietoje daromos rentgeno nuotraukos

Viskas Jūsų šypsenai

Viskas Jūsų šypsenai

Dantų implantai, implantacija

Implantacija

Dantų implantai padeda sugrąžinti prarastus dantis, ir tai vienas iš pažangiausių gydymo būdų, kuris suteikia galimybę jaustis kaip su savais dantimis.

Turėdami patrauklius, bei natūraliai atrodančius dantis, jausitės ir atrodysite puikiai. Galėsite pasitikėti savimi, nebejausti diskomforto. bei drąsiai šypsotis.


Kas yra nauji dantys?

Tai individualiai Jums sukurtos dantų karūnėlės ir tiltai, būtent su jais Jūs jaučiatės kaip su natūraliais dantimis. Jie gali būti tvirtinami ant natūralių dantų arba implantų.

Dantų implantai – tai dirbtinės, tvirtai į žandikaulio kaulą įsuktos šaknys. Ant jų tvirtinami fiksuoti arba išimami naujieji dantys.


Kada būtent dantų implantavimas yra vienas iš geriausių sprendimų?

Kai trūksta vieno, kelių ar visų dantų. Galima pasirinkti įvairius dantų atkūrimo implantais sprendimus.

Atliekant dantų implantaciją specialiai sukurtas danties šaknies formos varžtas įsriegiamas į žandikaulio kaulą, kur nėra danties, ir tampa savotiška nauja šaknimi būsimam dančiui. Po kaulo priauginimo prie implanto, ant jo atliekamas protezavimas.

 

Odontologas naudodamas specialias medžiagas, atsižvelgdamas į paciento dantų formą, spalvą, pagamina naują danties vainikėlį.

Tais atvejais, kai vieno ar daugiau dantų nebuvo ilgesnį laiką, kaulas toje vietoje ima tirpti. Tad kartais atlikti dantų implantacijos iš karto neįmanoma – būtina kaulo augmentacija, arba dar kitaip, kaulo atauginimas. Po šios procedūros naujai suformuoto kaulo vietoje galima atlikti dantų implantaciją.

Renkantis šį metodą tuomet, kai trūksta vieno danties, implantacija atliekama defekto vietoje, neliečiant aplinkinių dantų. Trūkstant dantų žandikaulio gale tai vienas iš efektyviausių dantų atkūrimo metodų, nes po dantų implantacijos sugrąžinamos normalios kramtymo funkcijos, sąkandis, tačiau neapkraunami atraminiai dantys. Be to, dažniausiai protezų išiminėti nereikia.

 

Tarptautinis tyrimas parodė, kad net ir po 10 metų implantuoti dantys sėkmingai funkcionuoja, o tinkamai prižiūrimi dantų implantai normaliai funkcionuos iki 30 metų.

Dantų implantai išsaugo turimus paciento dantis, atkuria trūkstamus, sustabdo žandikaulio yrimą, sugrąžina normalias kramtymo, sąkandžio funkcijas, pasitikėjimą savimi ir nuostabią šypseną!

 

Dantų implantų kainos teiraukitės telefonu arba užsiregistravę pas gydytoją - implantologą. 

Registruotis pas gydytoją - odontologą galite ir internetu.

Registracija Internetu

Jau galite registruotis ir internetu. Atidžiai užpildykite visus formos laukus ir mes susisieksime su Jumis per 1 darbo dieną.

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00 20:00
Antradienis 8:00 20:00
Trečiadienis 8:00 20:00
Ketvirtadienis 8:00 20:00
Penktadienis 8:00 20:00
Šeštadienis 8:00 14:00
Sekmadienis Nedirbame

Mūsų adresas:

Kalvarijų g. 103-32.
LT-08219, Vilnius
Tel. 8 5 2769336
Mob. 8 605 86228